Çevirilerinizi koltuğunuzun rahatlığında halletmenizi istiyoruz.

Çevirikolay.com Hakkında

Tercüme sektörüne yepyeni bir soluk getirerek mevcut fiziksel ve mali sorunların üstesinden gelmek, kullanıcılara daha esnek, maliyeti düşük ve kaliteli çeviriler sunmak amacıyla kurulmuş olan Çevirikolay.com, Bilkent Üniversitesi İngilizce-Fransızca-Türkçe Mütercim & Tercümanlık bölümü mezunu girişimciler tarafından sevgiyle kurulmuştur.

Vizyonumuz

Sektörümüzde mevcut bulunan iletişim sıkıntılarının farkındayız. Amaçlarından birisi tercüme yaptırmak isteyenlerin fiziksel olarak tercüme bürosu aramasını ortadan kaldırmak olan Çevirikolay.com, gelecekte bu sektörde öncü oyuncuların başında yer almayı hedeflemektedir.

Yapay zekayı çevirilere uygulayarak hem daha kaliteli, hem de maliyeti 0'a yakın çeviriler üretmeyi hedefliyoruz. Bu teknolojiler henüz edebi metin gibi yaratıcı ögeler içeren çevirileri yapamasa da tekrarlayan veya cümle yapısı basit metinleri insan çevirisine çok yakın bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çevirikolay.com, kullanıcılarına daha kaliteli hizmet vermek adına bu teknolojileri yakından takip ediyor ve gelecekte işleyişine katmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

En düzgün, uygun, kaliteli ve doğru çeviriyi sağlıyoruz. Şirket işleyişimizi kullanıcılarımıza en kolay sipariş ve çeviri teslimini sağlamak adına, gelişen teknolojileri kullanarak geliştirdik.

Yapay zeka teknolojileriyle makine çevirisi gelişmelerini yakından takip ediyoruz. Kullandığımız araçlar bu teknolojilerden faydalanarak kullanıcılarımıza daha hızlı, doğru ve güvenilir çeviriler sağlamaktadır.

Kaliteye verdiğimiz önemin bir örneği olarak metinlerinizi uzman koordinatörlerimiz inceleyip en uygun tercümana yönlendirmektedir. Bu sayede metninizin teknik, tıbbi ya da edebi olup olmaması fark etmeksizin en uygun çevirmen tarafından ele alınmaktadır.

Online ortamda yapılan sipariş ödemelerinde problem yaşanabileceğinin farkındayız. Bu nedenle Çevirikolay.com sistemi en güncel, güvenilir ve popüler web yazılımları kullanılarak hazırlanmıştır.

Yıllarca tercüme bürolarında aktif görev almış kişilerce kurulduğumuz için tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz. Bu nedenle aklınızdaki soruları önceden düşünüp çözüme kavuşturduk.

Hızlı çeviri ve tercüme hizmeti

Çevirikolay.com
0850 000 00 00
Tomtom Mahallesi, İstiklal Cd. No:189, 34200 Beyoğlu/İstanbul